Uluslararası İlişkiler Konseyi Derneği Yedinci Olağan Genel Kurul Toplantısı Yapıldı

Toplantılar
1 dakikalık okuma
4 yıl önce
Ana sayfa
Haberler

Uluslararası İlişkiler Konseyi Derneği’nin (UİK) 7. Genel Kurul Toplantısı, dernek üyelerinin katılımıyla 15.02.2020 tarihinde Altınbaş Üniversitesi Gayrettepe Kampüsü’nde gerçekleştirildi. Saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından başlayan genel kurulda, Mitat Çelikpala, Fulya Ereker ve Şükriye Gökçe Gezer’den oluşan Divan Heyeti’nin seçilmesinin ardından ilk olarak gündem oylanarak kabul edildi. Geçmiş dönem UİK Yönetim Kurulu adına Prof. Dr. Mustafa Aydın’ın dönem çalışmalarını anlatan raporunun ardından Yönetim Kurulu, geçmiş dönem UİK Denetleme Kurulu adına Doç Dr. Ayça Ergun’un raporunun ardından da Denetleme Kurulu oy birliğiyle ibra edildi.

Yeni dönem bütçesinin onaylanmasının ardından yeni Yönetim Kurulu ve Denetleme Kurulu asil ve yedek üyeleri seçimi gerçekleştirildi. Buna göre oluşan heyetler aşağıdaki gibidir:

Yönetim Kurulu Asil Üyeler Mustafa Aydın Meltem Müftüler-Baç Çağrı Erhan Ziya Öniş Sinem Akgül Açıkmeşe

Yönetim Kurulu Yedek Üyeler Haldun Yalçınkaya Meliha Altunışık Murat Yetkin Gülden Özel Salih Bıçakcı

Denetleme Kurulu Asil Üyeler Ayça Ergun Cihan Dizdaroğlu Şevket Ovalı

Denetleme Kurulu Yedek Üyeler Çiğdem Üstün Ramazan Polat Şükriye Gökçe Gezer

Seçimin ardından söz alan Prof. Dr. Mustafa Aydın Dernek üyelerine teşekkür etti. Ardından söz alan üyelerin dilek ve önerilerini iletmelerini takiben UİK yedinci olağan genel kurul toplantısı sona erdi.

Bu içeriği paylaş